SERWIS OPON

Wymiana opon

osobowych, motocyklowych, ciężarowych, przemysłowych

Naprawa opon

skomplikowanych uszkodzeń metodą "na gorąco"

Wyważanie kół

najlepszymi wyważarkami Hunter

Test drogowy

jest to dynamiczne wyważenie koła. Wykonujemy je na wyważarce typu Hunter

Kłopoty z oponami? Wysokie ceny?

Masz problem z doborem opon?

Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu Berater w Ostrołęce i zapomnij o wszelkich problemach. Bogata oferta, fachowe doradztwo i profesjonalna wulkanizacja na miejscu w centrum Ostrołęki.
Ogumienie to ważna sprawa
Opona jest elementem styku pojazdu z nawierzchnią. To jak szybko przyśpieszamy lub hamujemy w dużym stopniu zależy od opon. Nawet najlepszy samochód na słabych oponach nie będzie bezpieczny. Wysoka jakość opony zagwarantuje, iż dojedziemy do miejsca przeznaczenia i szczęśliwie wrócimy z rodziną do domu. Wiele wypadków drogowych dzieje się z przyczyny awarii ogumienia. W praktycznie każdej działalności gospodarczej i rodzinie wykorzystywany jest samochód. W firmach jego mobilność jest ściśle powiązana z zyskiem. Awaria opony z traktorze pracującym w polu przysparza rolnikowi wielu kłopotów, traci czas i pieniądze. Koparka czy dźwig na odległej budowie, ciężarówka z cennym ładunkiem gdzieś daleko w Europie, autobus rejsowy czy też taxi - ich praca zależy od opon. Należy zadać sobie pytanie czy stać nas na zakup byle jakich opon? Czy warto narażać życie najbliższych montując używane opony? Ile zaoszczędzimy a ile możemy stracić na tanim serwisie?
Nowoczesne pojazdy wymagają serwisu na wysokim poziomie, opony także.
Większość maszyn, które doskonale radzą sobie z oponami o średnicy 15-16 cali w przypadku opon 17-21 mogą tyko narobić szkody. Mikropęknięcia osnowy opony najczęściej dają znać o sobie po kilku miesiącach, kiedy nie kojarzymy awarii z usługą serwisu opon. To, że kierownica w naszym aucie nie trzęsie się nie znaczy, iż koło jest dobrze wyważone. Zawieszenie współczesnych pojazdów niweluje niedoważenie kosztem swojej trwałości. Koło często ma kilka punktów niedoważenia - załatwienie tego jednym ciężarkiem jest to praktyka tanich maszyn, które uśredniają wynik. A co jeśli mimo wyważenia czujemy dyskomfort, samochód trzęsie się i nieprzyjemnie wibruje? Może to być wada opony lub jej ukryte uszkodzenie. Jednym ze sposobów na sprawdzenie tego jest wykorzystanie wyważarki z testem drogowym firmy Hunter.

Serwis Berater oferuje ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych oraz motocykli. W ciągłej sprzedaży opony wszystkich wiodących producentów. Asortyment obejmuje także felgi do aut osobowych i ciężarowych oraz czujniki ciśnienia powietrza w kołach (sprzedaż, naprawa i programowanie komputerem Ateq). Berater współpracuje z największą w Europie firmą sprzedającą niemieckie felgi aluminiowe

Image

Letnie opony Falken
ZIEX ZE310 ECORUN

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Search